Path Breadcrumbs (7.x-3.0-beta5) - en to hr translation catalogue (36 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Depth
hr: Dubina

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Back
hr: Natrag

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Osvježi

en: Path
hr: Putanja

en: Continue
hr: Nastavi

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Term
hr: Pojam

en: Is less than or equal to
hr: je manje ili jednako

en: Is equal to
hr: je jednako

en: Is greater than or equal to
hr: je više ili jednako

en: Basic
hr: Osnovno

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Basic settings
hr: Osnovne postavke

en: Change
hr: Promijeni

en: Revert
hr: Vrati

en: Site information
hr: Informacije o lokaciji

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: Translate
hr: Prevedi

en: Delete link
hr: Ukloni poveznicu
