Path Breadcrumbs (7.x-3.0-beta5) - en to vi translation catalogue (46 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Value
vi: Giá trị

en: Actions
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Disabled
vi: Tắt

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Depth
vi: Độ sâu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Import
vi: Nhập vào

en: Export
vi: Xuất

en: Back
vi: Trở lại

en: Save
vi: Lưu

en: Update
vi: Cập nhật

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: Is less than or equal to
vi: Nhỏ hơn hoặc bằng

en: Is equal to
vi: Bằng

en: Is greater than or equal to
vi: Lớn hơn hoặc bằng

en: Pathauto
vi: Đường dẫn tự động

en: Basic
vi: Cơ bản

en: Clone
vi: Nhân bản

en: Arguments
vi: Tham số

en: Operator
vi: Toán tử

en: Basic settings
vi: Các thiết lập cơ bản

en: Change
vi: Thay đổi

en: Delimiter
vi: Dấu tách

en: Revert
vi: Trở lại

en: Site information
vi: Thông tin website

en: You are here
vi: Bạn đang ở đây

en: Export data
vi: Xuất dữ liệu

en: Cache lifetime
vi: Vòng đời bộ nhớ đệm

en: Keyword
vi: Từ khóa

en: Finish
vi: Hoàn thành

en: Translate
vi: Dịch

en: Permanent
vi: Lâu dài

en: Temporary
vi: Tạm thời

en: Link title
vi: Tiêu đề của liên kết

en: Delete link
vi: Xóa liên kết

en: Selection rules
vi: Các luật lựa chọn
