Path Breadcrumbs (7.x-3.0-beta6) - en to et translation catalogue (50 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Depth
et: Sügavus

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Back
et: Tagasi

en: Save
et: Salvesta

en: Update
et: Uuenda

en: Path
et: Tee

en: Continue
et: Jätka

en: Site
et: Sait

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Term
et: Termin

en: Is less than or equal to
et: väiksem või võrdne

en: Is equal to
et: võrdne

en: Is greater than or equal to
et: suurem või võrdne

en: Basic
et: Lihtne

en: Clone
et: Klooni

en: Arguments
et: Argumendid

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: Change
et: Muutmine

en: Revert
et: Lähtesta

en: Site information
et: Veebisaidi andmed

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Translatable
et: Tõlgitav

en: Select the vocabulary for this form.
et: Vali sellele vormile sõnastik.

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: Finish
et: Valmis

en: Translate
et: Tõlge

en: Administration theme
et: Haldusliidese kujundusmall

en: Permanent
et: Alaline

en: Temporary
et: Ajutine

en: Delete link
et: Kustutamise link

en: Link path
et: Lingi teekond

en: Selection rules
et: Valiku reeglid

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Select a term or terms from @vocabulary.
et: Vali sõnastikust @vocabulary üks või mitu terminit.

en: Performance settings
et: Jõudluse seaded
