Path Breadcrumbs (7.x-3.0-beta7) - en to az translation catalogue (42 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Depth
az: Dərinlik

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Path
az: Yol

en: Continue
az: Davam et

en: Site
az: Sayt

en: Menu link
az: Menyu linki

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Term
az: Termin

en: Is less than or equal to
az: Az və ya bərabərdir

en: Is equal to
az: Bərabərdir

en: Is greater than or equal to
az: Böyük və ya bərabərdir

en: Basic
az: Əsas

en: Argument
az: Arqument

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Change
az: Dəyişmək

en: Revert
az: Qaytarma

en: Site information
az: Sayt məlumatı

en: Translatable
az: Tərcümə edilə bilən

en: Keyword
az: Açar söz

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Administration theme
az: Administrator mövzusu

en: Permanent
az: Daimi

en: Temporary
az: Müvəqqəti

en: Link path
az: Bağlantı linki

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları
