Path Breadcrumbs (7.x-3.0-beta7) - en to mr translation catalogue (27 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Value
mr: किंमत

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Depth
mr: खोल

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात

en: Back
mr: मागे

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Update
mr: अपडेट

en: Path
mr: रस्ता

en: Site
mr: संकेतस्थळ

en: Is less than or equal to
mr: च्या पेक्षा कमी किंवा समान

en: Is equal to
mr: समान

en: Is greater than or equal to
mr: च्या पेक्षा जास्त किंवा समान

en: Site information
mr: साइट ची माहिती

en: Translatable
mr: अनुवादक्षम

en: Administration theme
mr: प्रशासकीय विभागाची थीम
