Path Breadcrumbs (7.x-3.0-rc2) - en to bs translation catalogue (37 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Depth
bs: Dubina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Path
bs: Putanja

en: User
bs: Korisnik

en: Continue
bs: Nastavi

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Is less than or equal to
bs: Je manje od ili jednako

en: Is equal to
bs: je jednako

en: Is greater than or equal to
bs: Je više od ili jednako

en: Basic
bs: Obični

en: Clone
bs: Klon

en: Arguments
bs: Argumenti

en: Revert
bs: Vratiti

en: Site information
bs: Informacije o web stranici

en: Export data
bs: Izvezi podatke

en: Other settings
bs: Druge postavke

en: Translate
bs: Prevedi

en: Administration theme
bs: Administracijska tema

en: Delete link
bs: Obriši link

en: Link path
bs: Putanja linka

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)
