Path Breadcrumbs (7.x-3.0) - en to km translation catalogue (28 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Path
km: ផ្លូវ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Continue
km: បន្ត

en: Menu link
km: តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Site information
km: ព័ត៌មាន​តំបន់​បណ្ដាញ

en: You are here
km: អ្នក​នៅទីនេះ​

en: Translate
km: បកប្រែ​

en: Administration theme
km: ស្បែក​ការ​គ្រប់គ្រង
