Path Breadcrumbs (7.x-3.0) - en to oc translation catalogue (66 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Value
oc: Valor

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Depth
oc: Prigondor

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Back
oc: Precedent

en: Save
oc: Enregistrar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Path
oc: Camin

en: User
oc: Utilizaire

en: Continue
oc: Contunhar

en: Menu link
oc: Ligam del menú

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Term
oc: Tèrme

en: Is less than or equal to
oc: Es inferior o egal a

en: Is equal to
oc: Es egal a

en: Is greater than or equal to
oc: Es superior o egal a

en: Clone
oc: Clonar

en: Basic settings
oc: Paramètres de basa

en: Change
oc: Modificar

en: Revert
oc: Restablir

en: Site information
oc: Informacions

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Translatable
oc: Tradusible

en: Export data
oc: Exportar las donadas

en: A single user object.
oc: Un unique objècte utilizaire.

en: Select the vocabulary for this form.
oc: Seleccionatz lo vocabulari per aqueste formulari.

en: Keyword
oc: Mot clau

en: Finish
oc: Finir

en: Translate
oc: Traduire

en: Administration theme
oc: Tèma de l'administracion

en: Temporary
oc: Temporari

en: Link title
oc: Títol del ligam

en: Delete link
oc: Ligam de supression

en: Add more
oc: Rapondre

en: Link path
oc: Camin del ligam

en: Link ID
oc: Identificant del ligam

en: Invalid arg <em>%</em>. All arguments must be named with keywords.
oc: Argument <em>%</em> invalid. Totes les arguments devon èsser nommés amb des mots claus.

en: No context assigned
oc: Cap de contèxte pas assignat

en: Position in path
oc: Posicion dins lo camin

en: Context assigned
oc: Contèxte assignat

en: The path %path has no arguments to configure.
oc: Lo camin %path n'a aucun argument a configurar.

en: No context selected
oc: Pas de contèxte seleccionat

en: Context identifier
oc: Identificant del contèxte

en: Selection rules
oc: Règlas de seleccion

en: Select a term or terms from @vocabulary.
oc: Causir un o plusieurs tèrmes de @vocabulary.

en: Unable to get an import from the code. Errors reported: @errors
oc: Impossible de récupérer una importation dempuèi lo code. Rapport d'errors : @errors

en: The unique ID of the menu link.
oc: L'identificant unic del ligam de menú.

en: The title of the menu link.
oc: Lo títol del ligam de menú.

en: Site-wide settings and other global information.
oc: Paramètres a l'échelle del site e informacion globala.

en: If there is more than one variant on a page, when the page is visited each variant is given an opportunity to be displayed. Starting from the first variant and working to the last, each one tests to see if its selection rules will pass. The first variant that meets its criteria (as specified below) will be used.
oc: Au cas ont una pagina aurait mai d'una varianta, cada varianta a la possibilitat d'èsser afichada al moment ont la pagina es visitada. Començant per la primièra varianta e continuant fins a la darrièra, cadune teste se ses condicions de seleccion son remplies. La primièra varianta dont los critèris (tels que especificats çaijós) son verificats serà utilizada.

en: The first element in a path may not be dynamic.
oc: Lo primièr element d'un camin pòt ne pas èsser dynamique.

en: Multilingual - Internationalization
oc: Multilingüisme - Internacionalizacion

en: Include these term(s) as candidates?
oc: Inclure ce(s) tèrme(s) coma candidat?

en: When this rule is evaluated, should the term(s) you select be included as candidates for access?
oc: Quand aquesta règla es avalorada, los tèrmes que avètz choisis devon èsser inclus parmi les candidats a l'accès ?
