Path Breadcrumbs (7.x-3.1) - en to hy translation catalogue (29 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Depth
hy: Խորություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Back
hy: Հետ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Path
hy: Ուղի

en: User
hy: Օգտագործող

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: Menu link
hy: Մենյուի հղում

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Basic
hy: Տարրական

en: Site information
hy: Կայքի մասին տեղեկություններ

en: Translatable
hy: Թարգմանվող

en: Translate
hy: Թարգմանել
