Path Breadcrumbs (7.x-3.1) - en to jv translation catalogue (32 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Depth
jv: Jerone

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: User
jv: Panganggo

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Menu link
jv: Tautan menu

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Is less than or equal to
jv: Kurang sākā utāwā pada karo

en: Is equal to
jv: Pada karo

en: Is greater than or equal to
jv: Luwih sākā utāwā padha karo

en: Basic
jv: Dasar

en: Argument
jv: Argumen

en: Revert
jv: Baléknā

en: Site information
jv: Informasi situs

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene

en: Translate
jv: Terjemahna

en: Administration theme
jv: Administrasi téma
