Path Breadcrumbs (7.x-3.2) - en to bn translation catalogue (20 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Import
bn: আমদানী

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Update
bn: আপডেট

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Continue
bn: এগিয়ে চল

en: Site information
bn: সাইট-সম্পর্কিত তথ্য

en: You are here
bn: আপনি এখানে

en: Translate
bn: অনুবাদ
