Path Breadcrumbs (7.x-3.2) - en to gl translation catalogue (54 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Depth
gl: Profundidade

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Back
gl: Voltar

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: Path
gl: Ruta

en: User
gl: Usuario/a

en: Continue
gl: Continuar

en: Site
gl: Sitio

en: Menu link
gl: Ligazón de menú

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Term
gl: Termo

en: Is less than or equal to
gl: É menor ou igual a

en: Is equal to
gl: É igual a

en: Is greater than or equal to
gl: É maior ou igual a

en: Basic
gl: Básico

en: Argument
gl: Argumento

en: Clone
gl: Clonar

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Operator
gl: Operador

en: Basic settings
gl: Axustes básicos

en: Change
gl: Cambiar

en: Delimiter
gl: Delimitador

en: Revert
gl: Volver

en: Site information
gl: Información do sitio

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Translatable
gl: Traducible

en: Export data
gl: Exportar datos

en: Other settings
gl: Outros axustes

en: Keyword
gl: Chave

en: Translate
gl: Traducir

en: Administration theme
gl: Tema de administración

en: Permanent
gl: Permanente

en: Temporary
gl: Temporal

en: Link title
gl: Título da ligazón

en: Delete link
gl: Eliminar ligazón

en: Link path
gl: Ruta da ligazón

en: Theming settings
gl: Axustes do tema

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Current page title
gl: Título da páxina actual
