Path Breadcrumbs (7.x-3.2) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè

en: Vocabulary
ht: Vokabilè

en: Site information
ht: Enfomation sit la

en: Permanent
ht: Pèmanan

en: Temporary
ht: Pasajè
