Path Breadcrumbs (7.x-3.2) - en to ku translation catalogue (27 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Basic
ku: سەرەتایی

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Site information
ku: زانیاریی ماڵپەڕ

en: You are here
ku: تۆ لێرەیت

en: Translate
ku: وەرگێڕان

en: Administration theme
ku: ڕووکاری بەڕێوەبردن
