Path Breadcrumbs (7.x-3.3) - en to be translation catalogue (42 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Depth
be: Глыбіня

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Back
be: Назад

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Path
be: Сцежка

en: User
be: Карыстальнік

en: Continue
be: Працягнуць

en: Site
be: Сайт

en: Menu link
be: Спасылка меню

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Term
be: Тэрмін

en: Is less than or equal to
be: меньш альбо роўна

en: Is equal to
be: роўна

en: Is greater than or equal to
be: больш альбо роўна

en: Basic
be: Асноўны

en: Argument
be: Аргумент

en: Arguments
be: Аргументы

en: Change
be: Змяніць

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Site information
be: Інфармацыя пра сайт

en: You are here
be: Вы тут

en: Translatable
be: з магчымасцю пераклада

en: Finish
be: Скончана

en: Translate
be: Перакласці

en: Administration theme
be: Тема адміністратара

en: Delete link
be: Выдаліць спасылку

en: Multilingual - Internationalization
be: Шматмоўе - Інтэрнацыяналізацыя
