Path Breadcrumbs (7.x-3.3) - en to ka translation catalogue (34 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Update
ka: განახლება

en: Path
ka: გზა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Site
ka: საიტი

en: Menu link
ka: მენიუს ბმული

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Is less than or equal to
ka: ნაკლებია ვიდრე ან უდრის

en: Is equal to
ka: უდრის

en: Is greater than or equal to
ka: მეტია ვიდრე ან უდრის

en: Argument
ka: არგუმენტი

en: Arguments
ka: არგუმენტები

en: Operator
ka: ოპერატორი

en: Change
ka: შეცვლა

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Site information
ka: ინფორმაცია საიტზე

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ

en: Translatable
ka: თარგმნადი

en: Translate
ka: თარგმნა
