Path Breadcrumbs (7.x-3.3) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Actions
mk: Акции

en: Settings
mk: Поставки

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување

en: Site information
mk: Информации за веб-локацијата

en: Administration theme
mk: Административна тема
