Path Breadcrumbs (7.x-3.2) - en to gu translation catalogue (25 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Depth
gu: ઊંડાઈ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Import
gu: આયાત

en: Save
gu: સાચવો

en: Path
gu: પાથ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Site
gu: સાઇટ

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Change
gu: ફેરફાર

en: Site information
gu: સાઈટ વિશે ની માહિતી

en: Translatable
gu: અનુવાદયોગ્ય

en: Translate
gu: ભાષાંતર
