Path Breadcrumbs (7.x-3.0) - en to uk translation catalogue (179 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Value
uk: Значення

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Depth
uk: Глибина

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Back
uk: Назад

en: Save
uk: Зберегти

en: Update
uk: Оновити

en: Path
uk: Шлях

en: User
uk: Користувач

en: Continue
uk: Продовжити

en: Site
uk: Сайт

en: Menu link
uk: Посилання меню

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Term
uk: Термін

en: Is less than or equal to
uk: Є меншим або рівним

en: Is equal to
uk: Є рівним

en: Is greater than or equal to
uk: Є більшим або рівним

en: Pathauto
uk: Автоcинонім

en: Basic
uk: Основні

en: Argument
uk: Аргумент

en: Clone
uk: Клонувати

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Operator
uk: Оператор

en: Basic settings
uk: Основні налаштування

en: Change
uk: Змінити

en: Delimiter
uk: Роздільник

en: Revert
uk: Відновити

en: Site information
uk: Відомості про сайт

en: You are here
uk: Ви є тут

en: Translatable
uk: Доступний для перекладу

en: Export data
uk: Вивантаження даних

en: Cache lifetime
uk: Час життя кешу

en: Other settings
uk: Інші налаштування

en: A single user object.
uk: Окремий об’єкт користувача.

en: Select the vocabulary for this form.
uk: Оберіть словник для цієї форми.

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: Finish
uk: Завершити

en: Translate
uk: Перекласти

en: Administration theme
uk: Адміністративна тема

en: Permanent
uk: Постійно

en: Temporary
uk: Тимчасово

en: Link title
uk: Заголовок посилання

en: Delete link
uk: Посилання на видалення

en: Add more
uk: Додати ще

en: Link path
uk: Шлях посилання

en: Link ID
uk: ID посилання

en: Theming settings
uk: Налаштування тем

en: Invalid arg <em>%</em>. All arguments must be named with keywords.
uk: Неприпустимий аргумент <em>%</em>. Всі аргументи мають бути іменованими з ключовими словами.

en: No context assigned
uk: Жодного контексту не призначено

en: Position in path
uk: Розташування в шляхові

en: Context assigned
uk: Контекст призначено

en: The path %path has no arguments to configure.
uk: Шлях %path не містить аргументів, які налаштовуються.

en: No context selected
uk: Жодного контексту не обрано

en: Context identifier
uk: Ідентифікатор контексту

en: Selection rules
uk: Правила вибору

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Select a term or terms from @vocabulary.
uk: Оберіть термін чи терміни зі словника @vocabulary.

en: Unable to get an import from the code. Errors reported: @errors
uk: Неможливо виконати імпортування з коду. Повідомлено про наступні помилки: @errors

en: The unique ID of the menu link.
uk: Унікальний ідентифікатор посилання меню.

en: The title of the menu link.
uk: Заголовок посилання меню.

en: Site-wide settings and other global information.
uk: Загальні налаштування сайту та інша загальна інформація.

en: If there is more than one variant on a page, when the page is visited each variant is given an opportunity to be displayed. Starting from the first variant and working to the last, each one tests to see if its selection rules will pass. The first variant that meets its criteria (as specified below) will be used.
uk: Якщо на сторінці понад один варіант, при виборі кожного з варіантів буде відображуватись альтернатива. Починаючи з першого варіанту до останнього, кожен з варіантів буде перевірено на його відповідність правилам вибору. Буде застосовано перший варіант, що відповідає цьому критерію (як зазначено нижче).

en: The first element in a path may not be dynamic.
uk: Перший елемент в шляхові не може бути динамічним.

en: Multilingual - Internationalization
uk: Багатомовність - Інтернаціоналізація

en: Include these term(s) as candidates?
uk: Додати цей термін(и) як кандидати?

en: When this rule is evaluated, should the term(s) you select be included as candidates for access?
uk: Коли це правило виконано, чи має термін(и), що обраний, додаватися як кандидат для доступу?

en: Microdata
uk: Мікродані

en: Performance settings
uk: Налаштування швидкодії

en: URL path cleaning method
uk: Спосіб очищення URL-шляху

en: Empty value
uk: Порожнє значення

en: Allows to set or delete path breadcrumbs
uk: Дозвіл встановлювати чи видаляти рядки навігації

en: Are you sure that you want to delete %name from database?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name з бази даних?

en: Path breadcrumb was successfully deleted.
uk: Рядок навіґації був успішно видалений.

en: First breadcrumb will be a link to the front page.
uk: Перше посилання рядка буде вести на головну сторінку.

en: Allow to create custom breadcrumbs for all pages on the site using contexts.
uk: Дозволити створення власних рядків навіґації на усіх сторінках сайту за допомогою контекстів.

en: Choose argument
uk: Оберіть аргумент

en: Breadcrumb %name was disabled
uk: Рядок навіґації %name було вимкнено

en: Breadcrumb %name was enabled
uk: Рядок навіґації %name було увімкнено

en: Choose arguments
uk: Оберіть аргументи

en: Breadcrumbs settings
uk: Налаштування рядків навіґації

en: Update and Save
uk: Оновити і зберегти

en: The breadcrumbs has been updated.
uk: Рядки навіґації були оновлені.

en: Changes will not be permanent until you save it.
uk: Зміни застосовуються після збереження.

en: Breadcrumb %name was updated.
uk: Рядок навіґації %name був оновлений.

en: Edit path breadcrumbs
uk: Редагувати рядок навіґації

en: Delete path breadcrumbs
uk: Видалити рядок навіґації

en: Disable path breadcrumbs
uk: Вимкнути рядок навіґації

en: Enable path breadcrumbs
uk: Увімкнути рядок навіґації

en: User interface for Path Breadcrumbs module
uk: Інтерфейс користувача для модуля Path Breadcrumbs

en: Link title should contain value.
uk: Заголовок посилання має містити значення.

en: Link path should contain value.
uk: Шлях посилання має містити значення.

en: Home link settings
uk: Налаштування посилання на головну сторінку

en: This value does not changes current breadcrumbs navigation. It is just set default value for new path breadcrumbs.
uk: Це значення не змінює поточну навіґацію рядка. Воно лише встановлює базове значення для нових шляхів рядків навіґації.

en: Home link title
uk: Заголовок головної сторінки

en: Title of the link that points to the front page.
uk: Заголовок посилання, що веде на головну сторінку.

en: Symbol that separates breadcrumbs.
uk: Символ, що розділяє посилання рядка навіґації.

en: Hide breadcrumbs navigation for single breadcrumb
uk: Приховувати рядок навіґації з одним посиланням

en: Use module breadcrumbs render function
uk: Використовувати власну функцію візуалізації рядків навігації з модуля

en: Copy the export text and paste it into import area.
uk: Скопіюйте вивантажений текст і вставте його у вікно для імпорту.

en: Paste code here to import path breadcrumbs
uk: Вставте тут код імпорту рядків навіґації

en: Could not import path breadcrumb.
uk: Неможливо втягнути рядок навігації.

en: Used for the link path to provide link to the front page.
uk: Використовується як шлях посилання, щоб додати посилання на головну сторінку.

en: Used for the link path to bring a breadcrumb as plain text.
uk: Використовується як шлях посилання, щоб показати посилання рядка простим текстом.

en: Current page title
uk: Заголовок поточної сторінки

en: Clone path breadcrumb
uk: Клонувати рядок навігації

en: Export path breadcrumb
uk: Вивантажити рядок навігації

en: Rich snippets support
uk: Підтримка розширених описів

en: Provides rich snippets support for breadcrumbs. It is important to build a structure of a site in the SERP.
uk: Додає підтримку розширених описів веб-сторінок для рядків навігації. Це сприяє відображенню навігації сайту в пошуковій видачі.

en: Converts quotes in the breadcrumbs to their applicable characters.
uk: Перетворювати символи лапок з HTML формату в їхній звичний вигляд.

en: There are no created path breadcrumbs yet.
uk: Ще не створено жодного рядка навігації.

en: Create new path breadcrumb
uk: Створити новий рядок навігації

en: Import path breadcrumb
uk: Втягнути рядок навіґації

en: If breacrumbs navigation contains only one breadcrumb then breadcrumb navigation will be hidden.
uk: Якщо в рядках навігації знаходиться тільки 1 посилання, то вони будуть приховані

en: Decode HTML entities
uk: Перетворювати HTML

en: Prepend breadcrumbs with a home link by default
uk: Починати рядки навіґації з посилання на головну сторінку за замовчуванням

en: Breadcrumb definition
uk: Визначення рядка навіґації

en: Human-readable name of breadcrumb navigation
uk: Легка для читання назва рядка навіґації

en: Every breadcrumb will be available for translation.
uk: Кожне посилання рядка навіґації буде доступне для перекладу.

en: Prepend Home link to the breadcrumb
uk: Починати рядок навігації з посилання на головну сторінку

en: Are you sure that you want to revert %name from database?
uk: Ви дійсно бажаєте відновити %name з бази даних?

en: Manage breadcrumbs for your site's pages.
uk: Керує рядками навіґації на сторінках сайту.

en: A site object.
uk: Об'єкт на сайті.

en: Title: @title (path: @path)
uk: Заголовок: @title (шлях: @path)

en: Translatable path breadcrumbs titles.
uk: Дозволені для перекладу заголовки рядків навіґації.

en: Allows translating of breadcrumbs.
uk: Дозволяє переклад рядків навіґації.

en: You have to enable <a href="@modules_url">@module_name</a> module if you need translatable breadcrumbs.
uk: Якщо необхідно мати доступні для перекладу рядки навігації, має бути увімкнений модуль <a href="@modules_url">@module_name</a>.

en: Additional substitutions
uk: Додаткові заміни

en: Enable cache for the breadcrumbs
uk: Увімкнути кешування для рядків навіґації

en: Enables caching of breadcrumb's navigations. Use only on production sites.
uk: Вмикає кешування рядків навіґації. Використовувати лише на діючих сайтах.

en: @amount minutes
uk: @amount хвилин(и)

en: @amount hours
uk: @amount годин(и)

en: @amount days
uk: @amount дні(в)

en: You can read more information about cache settings <a href="@url">here</a>.
uk: Більше відомостей про налаштування кешу можна знайти <a href="@url">тут</a>.

en: Raw argument "@arg"
uk: Неформатований аргумент "@arg"

en: Link to front page
uk: Посилання на головну сторінку

en: Breadcrumb <a href="@edit_url">%name</a> with the same machine name %machine_name already exists.
uk: Рядок навігації <a href="@edit_url">%name</a> з такою самою машинною назвою %machine_name вже створений.

en: Path Breadcrumbs join
uk: З'єднання рядка навіґації

en: Join parents names
uk: З'єднати батьківські назви

en: Join parents URLs
uk: З'єднати батьківські URL-адреси

en: Maximum title length
uk: Максимальна довжина заголовку

en: An upper limit of symbols in the Path Breadcrumbs title. Title over the limit will be truncated with adding ellipsis at the end. Leave blank to disable truncating.
uk: Верхня межа символів в заголовку рядків навігації. Заголовок, що перевищує обмеження буде обрізано з додаванням багатокрапки в кінці. Залиште порожнім, щоб вимкнути обрізку.

en: CTools method: transliterate (if <a href="@url">Transliteration</a> enabled), lower case, replace whitespace with "-".
uk: Метод CTools: транслітерувати (якщо увімкнено <a href="@url">Транслітерацію</a>), перевести в нижній регістр, замінити пробіли на "-".

en: Pathauto method: clean with <a href="@url">Pathauto settings</a>.
uk: Метод Автосиноніма: очищати за <a href="@url">налаштуваннями Автосинонімів</a>.

en: Pathauto method (disabled): clean with <a href="@url">Pathauto module</a>.
uk: Метод автосиноніма (вимкнено): очищати з <a href="@url">модулем Автосинонім (Pathauto)</a>.

en: Choose the path cleaning method to be applied to URLs in Path Breadcrumbs.
uk: Оберіть метод очищення шляху, що застосовується в URL-адресах рядків навіґації.

en: To disable truncating leave field blank.
uk: Аби вимкнути скорочення, залиште поле порожнім.

en: Now truncating is disabled.
uk: Наразі скорочення вимкнено.

en: Path Breadcrumbs translation
uk: Переклад рядка навіґації

en: Path Breadcrumbs was updated.
uk: Рядок навіґації оновлено.

en: Administer Path Breadcrumbs
uk: Адміністрування Рядків навіґації

en: Path Breadcrumbs list
uk: Перелік рядків навіґації

en: Path Breadcrumbs settings
uk: Налаштування рядка навіґації

en: Path Breadcrumbs UI
uk: Інтерфейс рядка навіґації

en: Taxonomy: term has children
uk: Таксономія: термін має нащадків

en: Control access if a term has a specific child term.
uk: Керування доступом, якщо термін має певного терміна-нащадка.

en: @term has child "@terms" | @term has one of these children: @terms
uk[0]: @term має нащадком "@terms"
uk[1]: @term має одного з наступних нащадків: @terms

en: Taxonomy: term depth
uk: Таксономія: глибина терміна

en: Control access by the depth of a term.
uk: Керування доступом на основі глибини терміна.

en: Set the required depth (integer >=1) of the term. If the term exists at the right depth, this access check will succeed.
uk: Вкажіть необхідний рівень глибини (ціле >=1) терміну. Якщо термін існує на цій глибині, критерій перевірки доступу буде виконаний.

en: @term depth %operator @depth
uk: @term глибиною %operator @depth

en: The URL non-aliased path where breadcrumb will be shown. You may create named placeholders for variable parts of the path by using %name for required elements. For example: "node/%node/foo" or "taxonomy/term/%term". These named placeholders can be turned into contexts on the arguments form.
uk: URL-адреса несинонімізованого шляху, за яким має бути показаний рядок навіґації. Можна створити іменовані заповнювачі для змінних частин шляху використовуючи %name для обов’язкових елементів. Наприклад, "node/%node/foo" чи "taxonomy/term/%term". На формах редагування аргументів ці іменовані заповнювачі можуть бути перетворені у контексти.

en: Use internal Path Breadcrumbs rendering only for specific themes
uk: Використовувати внутрішню візуалізацію Path Breadcrumbs лише для певних тем

en: If you select no themes, there will be no specific limitation for Path Breadcrumbs render function.
uk: Якщо жодної теми не обрано, особливих обмежені для функції візуалізації від Path Breadcrumbs не буде.

en: This theme is enabled
uk: Ця тема увімкнена

en: Additional theme settings for all site breadcrumbs. You have to enable option "%option" to use Path Breadcrumbs theming features.
uk: Додаткові налаштування теми для усіх рядків навіґації сайту. Для використання функціоналу темізації від Path Breadcrumbs необхідно увімкнути параметр "%option".

en: Per theme settings
uk: Налаштування від тем оформлення

en: <none> equivalent for pb-join tokens
uk: <none> еквівалент для замінників pb-join
