Path metatags (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Back
bg: Назад

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: Path
bg: Път

en: Continue
bg: Продължи

en: Revert
bg: Връщане

en: Site information
bg: Информация за сайта
