Path metatags (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (34 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Value
sv: Värde

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: Back
sv: Tillbaka

en: Save
sv: Spara

en: Update
sv: Uppdatera

en: Main
sv: Huvudinställningar

en: Path
sv: Sökväg

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Site
sv: Webbplats

en: Basic
sv: Grundläggande

en: Clone
sv: Klona

en: Arguments
sv: Argument

en: Basic settings
sv: Grundläggande inställningar

en: Change
sv: Ändra

en: Revert
sv: Återställ

en: Site information
sv: Information om webbplatsen

en: Translatable
sv: Översättningsbar

en: Export data
sv: Exportera data

en: Finish
sv: Slutför

en: Metatags
sv: Metataggar

en: Add more
sv: Lägg till fler

en: Selection rules
sv: Urvalsregler
