Path metatags (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (34 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Value
tr: Değer

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Back
tr: Geri

en: Save
tr: Kaydet

en: Update
tr: Güncelle

en: Main
tr: Ana

en: Path
tr: Yol

en: Continue
tr: Devam et

en: Basic
tr: Temel

en: Argument
tr: Değişken

en: Clone
tr: Kopya

en: Arguments
tr: Değişkenler

en: Basic settings
tr: Temel ayarlar

en: Change
tr: Değiştir

en: Revert
tr: Geri al

en: Site information
tr: Site bilgisi

en: Translatable
tr: Çevrilebilir

en: Export data
tr: Verileri dışarı aktar

en: Finish
tr: Bitir

en: Add more
tr: Ekle

en: Selection rules
tr: Seçim kuralları

en: Site-wide settings and other global information.
tr: Site geneli için ayarlar ve diğer genel bilgiler.
