Path metatags (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (56 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Value
uk: Значення

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Back
uk: Назад

en: Save
uk: Зберегти

en: Update
uk: Оновити

en: Main
uk: Головна

en: Path
uk: Шлях

en: Continue
uk: Продовжити

en: Site
uk: Сайт

en: Basic
uk: Основні

en: Argument
uk: Аргумент

en: Clone
uk: Клонувати

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Basic settings
uk: Основні налаштування

en: Change
uk: Змінити

en: Revert
uk: Відновити

en: Site information
uk: Відомості про сайт

en: Translatable
uk: Доступний для перекладу

en: Export data
uk: Вивантаження даних

en: Finish
uk: Завершити

en: Metatags
uk: Мета-теги

en: Add more
uk: Додати ще

en: Invalid arg <em>%</em>. All arguments must be named with keywords.
uk: Неприпустимий аргумент <em>%</em>. Всі аргументи мають бути іменованими з ключовими словами.

en: No context assigned
uk: Жодного контексту не призначено

en: Position in path
uk: Розташування в шляхові

en: Context assigned
uk: Контекст призначено

en: The path %path has no arguments to configure.
uk: Шлях %path не містить аргументів, які налаштовуються.

en: No context selected
uk: Жодного контексту не обрано

en: Context identifier
uk: Ідентифікатор контексту

en: Selection rules
uk: Правила вибору

en: Unable to get an import from the code. Errors reported: @errors
uk: Неможливо виконати імпортування з коду. Повідомлено про наступні помилки: @errors

en: Site-wide settings and other global information.
uk: Загальні налаштування сайту та інша загальна інформація.

en: If there is more than one variant on a page, when the page is visited each variant is given an opportunity to be displayed. Starting from the first variant and working to the last, each one tests to see if its selection rules will pass. The first variant that meets its criteria (as specified below) will be used.
uk: Якщо на сторінці понад один варіант, при виборі кожного з варіантів буде відображуватись альтернатива. Починаючи з першого варіанту до останнього, кожен з варіантів буде перевірено на його відповідність правилам вибору. Буде застосовано перший варіант, що відповідає цьому критерію (як зазначено нижче).

en: The first element in a path may not be dynamic.
uk: Перший елемент в шляхові не може бути динамічним.

en: Are you sure that you want to delete %name from database?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name з бази даних?

en: Choose argument
uk: Оберіть аргумент

en: Choose arguments
uk: Оберіть аргументи

en: Update and Save
uk: Оновити і зберегти

en: Changes will not be permanent until you save it.
uk: Зміни застосовуються після збереження.

en: Copy the export text and paste it into import area.
uk: Скопіюйте вивантажений текст і вставте його у вікно для імпорту.

en: Are you sure that you want to revert %name from database?
uk: Ви дійсно бажаєте відновити %name з бази даних?

en: Metatag
uk: Мета-теґ

en: The URL path where metatags will be displayed. You may create named placeholders for variable parts of the path by using %name for required elements. For example: "node/%node/foo" or "forum/%forum". These named placeholders can be turned into contexts on the arguments form.
uk: URL-адреса шляху сторінки, на якій має бути відображений мета-теґ. Можна створити іменовані заповнювачі для змінних частин шляху використовуючи %name для обов’язкових елементів. Наприклад, "node/%node/foo" чи "forum/%forum". На формах редагування аргументів ці іменовані заповнювачі можуть бути перетворені у контексти.

en: A site object.
uk: Об'єкт на сайті.
