Path metatags (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Back
nn: Attende

en: Save
nn: Lagre

en: Update
nn: Oppdater

en: Path
nn: Sti

en: Continue
nn: Hald fram

en: Arguments
nn: Argument

en: Basic settings
nn: Grunnleggjande innstillingar

en: Site information
nn: Opplysningar om nettstaden

en: Translate
nn: Omset
