Path metatags (7.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Site information
ug: بېكەت ئۇچۇرلىرى

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش
