Path metatags (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (30 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Back
el: Πίσω

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Path
el: Διαδρομή

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Site
el: Ιστοσελίδα

en: Basic
el: Βασική

en: Argument
el: Παράμετρος

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Arguments
el: Παράμετροι

en: Basic settings
el: Βασικές ρυθμίσεις

en: Change
el: Αλλαγή

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Site information
el: Πληροφορίες ιστοτόπου

en: Translatable
el: Μεταφράσιμο

en: Translate
el: Μετάφραση
