Path metatags (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Path
eo: Vojo

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Revert
eo: Malfari

en: Site information
eo: Retejaj informoj

en: Translatable
eo: Tradukebla
