Path metatags (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Path
lv: Ceļš

en: Continue
lv: Turpināt

en: Site
lv: Vietne

en: Basic
lv: Pamata

en: Argument
lv: Arguments

en: Clone
lv: Klonēt

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Change
lv: Mainīt

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Site information
lv: Vietnes informācija

en: Translatable
lv: Tulkojams

en: Finish
lv: Pabeigt

en: Translate
lv: Tulkot
