Path redirect import (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: File upload failed.
hu: Fájl feltöltés sikertelen.

en: Default delimiter
hu: Alapértelmezett elválasztó

en: Default field delimiter.
hu: A mezőket elválasztó alapértelmezett karakter.

en: No headers
hu: Nincs fejléc

en: Import from CSV file
hu: Importálás CSV fájlból
