Path redirect import (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Import
ca: Importa

en: Delimiter
ca: Delimitador

en: File upload failed.
ca: Ha fallat la càrrega del fitxer.

en: Redirect status
ca: Estat de la redirecció

en: You can find more information about HTTP redirect status codes at <a href="@status-codes">@status-codes</a>.
ca: Podeu trobar més informació sobre els codis d'estat de les redireccions HTTP a <a href="@status-codes">@status-codes</a>.

en: No headers
ca: Sense capçaleres

en: Could not open uploaded file.
ca: No es pot obrir el fitxer carregat.

en: Line %line_no is invalid.
ca: La línia %line_no no és vàlida.
