Path redirect import (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Advanced options
da: Avancerede indstillinger

en: Import
da: Importér

en: Delimiter
da: Afgrænser

en: All languages
da: Alle sprog

en: A redirect set for a specific language will always be used when requesting this page in that language, and takes precedence over redirects set for <em>All languages</em>.
da: En omdirigering for et bestemt sprog bruges altid når der spørges efter siden på det pågældende sprog og tilsidesætter omdirigeringer defineret for <em>alle sprog</em>.

en: Redirect status
da: Omdirigeringsstatus
