Path redirect import (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Import
nl: Importeren

en: Delimiter
nl: Scheidingsteken

en: File upload failed.
nl: Bestandsupload mislukt.

en: All languages
nl: Alle talen

en: A redirect set for a specific language will always be used when requesting this page in that language, and takes precedence over redirects set for <em>All languages</em>.
nl: Een omleiding, die is ingesteld voor een bepaalde taal, zal altijd gebruikt worden wanneer een pagina in die taal wordt opgevraagd. Dit gaat boven een omleiding ingesteld voor <em>alle talen</em>.

en: Redirect status
nl: Omleidingsstatus

en: No headers
nl: Geen headers
