Path redirect import (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Import
pl: Importuj

en: Delimiter
pl: Separator

en: All languages
pl: Wszystkie języki

en: A redirect set for a specific language will always be used when requesting this page in that language, and takes precedence over redirects set for <em>All languages</em>.
pl: Przekierowanie ustawione dla danego języka będą używane, gdy strona przeglądana jest w tym języku i będą ważniejsze w hierarchii nad ustawieniami dla <em>Wszystkich języków</em>.

en: Redirect status
pl: Status przekierowania

en: No headers
pl: Brak nagłówków
