Path redirect import (7.x-1.0-rc2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Advanced options
es: Opciones avanzadas

en: Import
es: Importar

en: Delimiter
es: Delimitador

en: All languages
es: Todos los idiomas

en: A redirect set for a specific language will always be used when requesting this page in that language, and takes precedence over redirects set for <em>All languages</em>.
es: Una redirección establecida para un idioma determinado se usará siempre que se solicite la página en ese idioma y predominará sobre las redirecciones especificadas para <em>todos los idiomas.</em>

en: Redirect status
es: Estado de redirección

en: No headers
es: Sin encabezados
