Path redirect import (7.x-1.0-rc2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Advanced options
it: Opzioni avanzate

en: Import
it: Importa

en: Delimiter
it: Delimitatore

en: All languages
it: Tutte le lingue

en: A redirect set for a specific language will always be used when requesting this page in that language, and takes precedence over redirects set for <em>All languages</em>.
it: La redirezione per una lingua specifica sarà sempre usata quando la pagina sarà richiesta nella lingua specificata, ha la precedenza rispetto alle redirezioni impostate per <em>tutte le lingue</em>.

en: Redirect status
it: Stato redirezione
