Path redirect import (7.x-1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: Import
uk: Імпортувати

en: Delimiter
uk: Роздільник

en: File upload failed.
uk: Помилка вивантаження файлу.

en: All languages
uk: Всі мови

en: A redirect set for a specific language will always be used when requesting this page in that language, and takes precedence over redirects set for <em>All languages</em>.
uk: Установки переадресацій на конкретну мову завжди будуть використовуватися при запиті сторінки на цій мові, і мають пріоритет над установками переадресацій на сторінці <em>Усі мови</em>.

en: Redirect status
uk: Стан переадресації

en: No headers
uk: Без заголовків
