Path redirect import (7.x-1.0-rc3) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Import
he: יבוא

en: Delimiter
he: מפריד

en: All languages
he: כל השפות

en: No headers
he: ללא כותרות
