Path redirect import (7.x-1.0-rc3) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: Delimiter
hu: Elválasztó

en: File upload failed.
hu: Fájl feltöltés sikertelen.

en: All languages
hu: Az összes nyelv

en: A redirect set for a specific language will always be used when requesting this page in that language, and takes precedence over redirects set for <em>All languages</em>.
hu: Egy megadott nyelvhez beállított átirányítás mindig használva lesz amikor az oldalt ezen a nyelven kérik le. Ez az átirányítás elsőbbséget élvez az <em>Összes nyelvnél</em> megadott átirányításokkal szemben.

en: Redirect status
hu: Átirányítási állapot

en: No headers
hu: Nincs fejléc
