Path redirect import (7.x-1.0-rc3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Advanced options
sv: Fler alternativ

en: Import
sv: Importera

en: Delimiter
sv: Avgränsare

en: File upload failed.
sv: Filuppladdning misslyckades.

en: All languages
sv: Alla språk

en: Redirect status
sv: Omdirigeringsstatus
