Path redirect import (7.x-1.0-rc4) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Advanced options
fr: Options avancées

en: Import
fr: Importer

en: Export
fr: Exporter

en: Delimiter
fr: Délimiteur

en: All languages
fr: Toutes les langues

en: A redirect set for a specific language will always be used when requesting this page in that language, and takes precedence over redirects set for <em>All languages</em>.
fr: La configuration d'une redirection pour une langue spécifique sera toujours utilisée lorsqu'une requête de la page sera effectuée dans cette langue, et a priorité sur la configuration des redirections pour <em>toutes les langues</em>.

en: Redirect status
fr: Statut de la redirection

en: No headers
fr: Pas d'en-têtes
