Path redirect import (7.x-1.0-rc4) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Advanced options
kn: ಮುಂದುವರೆದ ಶೇಖರಣಾ ಆಯ್ಕೆಗಳು.

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Delimiter
kn: ಡಿಲಿಮಿಟರ್

en: All languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು
