Path redirect import (7.x-1.0-rc4) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Advanced options
ru: Дополнительные настройки

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: Delimiter
ru: Разделитель

en: All languages
ru: Все языки

en: A redirect set for a specific language will always be used when requesting this page in that language, and takes precedence over redirects set for <em>All languages</em>.
ru: Установки перенаправлений на конкретный язык всегда будут использоваться при запросе страницы на этом языке, и имеют приоритет над установками перенаправлений на странице <em>Все языки</em>.

en: Redirect status
ru: Состояние перенаправления

en: No headers
ru: Без заголовков полей
