Path redirect import (7.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Advanced options
fi: Lisävaihtoehdot

en: Import
fi: Tuo

en: Delimiter
fi: Rajoitin

en: All languages
fi: Kaikki kielet

en: A redirect set for a specific language will always be used when requesting this page in that language, and takes precedence over redirects set for <em>All languages</em>.
fi: Kielikohtaisesti asetettua uudelleenohjausta käytetään aina kun sivukutsu on tälle kielelle ja se ohittaa uudelleenohjaukset joiden kieliasetus on <em>Kaikki kielet</em>.

en: Redirect status
fi: Uudelleenohjauksen tila

en: No headers
fi: Ei headereita
