Path redirect import (7.x-1.0-rc2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Advanced options
ja: 高度なオプション

en: Import
ja: インポート

en: Delimiter
ja: 分割文字

en: All languages
ja: すべての言語

en: Redirect status
ja: リダイレクトステータス

en: No headers
ja: ヘッダーなし
