Path redirect import (7.x-1.0-rc4) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Delimiter
sk: Oddeľovač

en: All languages
sk: Všetky jazyky
