Pathauto (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (59 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Remove
ca: Suprimeix

en: Settings
ca: Paràmetres

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Separator
ca: Separador

en: Node path settings
ca: Paràmetres del camí de node

en: Forum path settings
ca: Paràmetres del camí de fòrums

en: User path settings
ca: Paràmetres del camí d'usuari

en: Blog path settings
ca: Paràmetres del camí de blog

en: Maximum alias length
ca: Longitud màxima de l'àlies

en: Maximum component length
ca: Longitud màxima del component

en: Users
ca: Usuaris

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Forums
ca: Fòrums

en: Double quotes "
ca: Cometes dobles "

en: Single quotes (apostrophe) '
ca: Cometes simples (apòstrof) '

en: Back tick `
ca: Accent obert `

en: Comma ,
ca: Coma ,

en: Period .
ca: Punt .

en: Hyphen -
ca: Guió -

en: Underscore _
ca: Guió baix _

en: Colon :
ca: Dos punts :

en: Semicolon ;
ca: Punt i coma ;

en: Pipe |
ca: Canonada |

en: Left curly bracket {
ca: Clau esquerre {

en: Left square bracket [
ca: Claudàtor esquerre [

en: Right curly bracket }
ca: Clau dreta }

en: Right square bracket ]
ca: Claudàtor dret ]

en: Plus +
ca: Més +

en: Equal =
ca: Igual =

en: Asterisk *
ca: Asterisc *

en: Ampersand &
ca: Àmpersand &

en: Caret ^
ca: Accent circumflex ^

en: Dollar $
ca: Dòlar $

en: Hash #
ca: Coixinet #

en: At @
ca: Arroba @

en: Exclamation !
ca: Exclamació !

en: Left parenthesis (
ca: Parèntesis esquerre )

en: right parenthesis )
ca: Parèntesis dret )

en: Question mark ?
ca: Interrogant ?

en: Less than <
ca: Menor que <

en: Greater than >
ca: Major que >

en: Back slash \
ca: Barra inversa \

en: Pattern for all @node_type paths
ca: Patró per tots els camins de @node_type

en: Delete aliases
ca: Suprimeix àlies

en: Automatic alias
ca: Àlies automàtic

en: Change to lower case
ca: Canvia a minúscules

en: Create a new alias. Delete the old alias.
ca: Crea un nou àlies. Elimina l'àlies antic.

en: Create a new alias. Redirect from old alias.
ca: Crea un nou àlies. Redirecciona l'àlies antic.

en: Punctuation settings
ca: Paràmetres de puntuació

en: Language neutral
ca: Neutre lingüísticament

en: Taxonomy term path settings
ca: Paràmetres del camí de termes de taxonomia

en: Automated alias settings
ca: Paràmetres d'àlies automatitzats

en: authenticated user
ca: usuari autentificat

en: About
ca: Detalls

en: Alias: @alias
ca: Àlies: @alias

en: No alias
ca: No hi ha àlies

en: An alias will be generated for you. If you wish to create your own alias below, uncheck this option.
ca: Es generarà un àlies automàticament. Si desitgeu crear el vostre propi àlies a sota, desactiveu aquesta opció.

en: To control the format of the generated aliases, see the <a href="@pathauto">automated alias settings</a>.
ca: Per controlar el format dels àlies que es generen, vegeu els <a href="@pathauto">paràmetres dels àlies automàtics</a>.
