Pathauto (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Remove
cy: Symud

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: Users
cy: Defnyddwyr

en: Forums
cy: Fforymau

en: Language neutral
cy: Iaith niwtral

en: authenticated user
cy: defnyddiwr dilysedig
