Pathauto (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Remove
eo: Forigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Users
eo: Uzantoj

en: Forums
eo: Forumoj

en: Language neutral
eo: Lingve neŭtrala

en: authenticated user
eo: aŭtentigita uzanto
