Pathauto (7.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Settings
fil: Ayos

en: Users
fil: Mga tagagamit

en: Forums
fil: Mga forum

en: authenticated user
fil: awtentikadong tagagamit
