Pathauto (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Content
hi: अंतर्वस्तु

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Users
hi: प्रयोक्ता

en: Language neutral
hi: भाषा निष्पक्ष

en: authenticated user
hi: प्रमाणित सदस्य
